Read news in NepalBhasa text-- www.hamroschool.com BACK Twitter Hakkında | Logomuz, marka yönergelerimiz ve Tweet araçlarımız

Marka araç seti

Twitter varlıkları, ticari markaları ve yönergeleri için tek adresiniz

Twitter ikonografi resmi

Marka Yönergeleri

Başlamadan önce okuyun. Merak etmeyin, uzun sürmeyecek. Açığa kavuşturulmayan bir konu mu var? trademarks@twitter.com adresine e-posta gönderin, konuyla ilgili konuşalım. Zaten bizimle mi çalışıyorsunuz? İhtiyaç duyacağınız tüm varlıklar için doğrudan Twitter iletişim kişinizle bağlantı kurun.

Twitter ikonografi resmi

Gerekli araçları edinin

Twitter kuş logosu

Twitter logosu

Logomuz en tanınmış varlığımızdır. Bu yüzden onu bu kadar koruyoruz. Birkaç dakikanızı ayırarak logoyu nasıl uygulayacağınızı düşünün ve nasıl kullanmanızı istediğimiz konusunda bazı örnekler için Marka Yönergelerimizi okuyun.

Etiket eşleştirmeleri

Logo eşleştirme kilitleri

Hesap veya etiketinizin Twitter'da olduğunu daha kolay gösterebilmeniz için bir etiket ya da kullanıcı adı içeren bu logo kilitlerini oluşturduk.

Merhaba!

Tweetler, Tweetler, Tweetler

Tweet paylaşmak istediğinizde bu şablonları kullanın. Her zaman gerçek Tweetler kullanın ve bunları herhangi bir şekilde (yazım denetimiyle bile) değiştirmeyin.

Twitter Sohbet Odaları

Twitter Sohbet Odaları marka işareti

Resmi marka işaretinden Harici Strateji Kitabımıza kadar, Twitter Sohbet Odanızı tanıtmak için ihtiyacınız olan her şeyi burada bulabilirsiniz. Pazarlama materyallerinizde çalışmaya başlamadan önce bu kaynaklara göz atın. 

 

Yasal sorumluluk reddi

Bu sitede Twitter ticari markalarını ve kaynaklarını kullanarak, Marka Yönergelerimizdeki Twitter Ticari Marka Yönergelerine, Hizmet Şartlarımıza ve diğer tüm Twitter kuralları ile politikalarına uyacağınızı kabul etmiş olursunuz. Sorularınız varsa trademarks‎@twitter‎.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Lütfen isteğinizi İngilizce olarak gönderin (İngilizce olmayan materyaller çevirileriyle birlikte iletilmelidir).

Tweet mi, düğme mi yayınlıyorsunuz?

Bunların düzgün çalışması ve en iyi şekilde görünmesi için yerleştirme kodlarını kullanın.